Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Варненци на линия:

Варненски бизнес

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Спийд Логистик ООД има ли такава фирма ????
Dodo написа на 04.02.2009 г.:
Охо, гледах репортажа по Нова Телевизия вчера! Това си е чиста измама! Не се хващайте, хора! А на тези, които са натрупали значителен капитал от нещастието на хората, които са измамили с тази схема, мога само да пожелая с тези пари да си купят свещи за собственото си погребение. Какви безскруполни хора има на този свят!? Само да си зададем един въпрос: какво ли могат да направят тези мръсници с личните данни в хилядите автобиографии, които са получили?! Тук е моментът правораздавателните органи да се сезират, за да намерят тези мръсници и да ги опандизят, защото такива номера по време на тази финансова криза, когато хиляди остават без работа, вредят на цялото общество!

vesela написа на 29.01.2009 г.:
Погледнете този форум и само ще разберете истината . http://www.karieri.bg/forum/job.php?topicid=997284&view=1

Dodo написа на 28.01.2009 г.:
Здравейте!И аз си задавам същия въпрос! Кандидатствах за същата фирма, пратиха ми същото писмо, което ме пренасочва към същата анкета. Различното в него е само броят на търсените от тях хора конкретно за моя град, който няма да споменавам. И на мен ме гложди съмнението, че е някаква схема за трупане на парички!

bate-goiko написа на 24.01.2009 г.:
Ти как мислиш, видях въпросното интервю, измислена работа, най-вероятно с цел парички  ;) Справка, измислените реитинги при гласуванията на телевизионните игри  ::)

vesela написа на 23.01.2009 г.:
Има ли такава фирма ,която набира куриери и персонал или това е поредната измама?Предлагат 800-1000 лв.заплата .Пращат ти  писмо ,в което пише ....  Здравейте!Фирма "Спийд Логистик"ООД,80% собственост на английски инвеститори,Ви благодариза проявения интерес към обявената от нас длъжност!Вие успешно преминахте първият от общо двата етапа за приемане на работа в нашатафирма.Нашият отдел "човешки ресурси" прегледа всички кандидатури и одобри за Вашия град82 брой кандидати.Общият брой кандидати,необходими ни за Вашия град са 63.Английските ни партньори,които държат основният пакет на Спийд Логистик ООД,изготвихавиртуално интервю(преведено на български език)и по тяхно искане ние трябва да изберем63 брой служители.Искаме да Ви информираме,че пак по искане на нашите партньори,след решаване на теставъв виртуалното интервю,Вие трябва да пуснете смс на стойност 2 левана номер 1916. Какво?Всичко еподробно описано в сайта- www.v-interview.euС това Вие потвърждавате Вашата кандидатура.Сайта,който трябва да посетите,за да попълните теста е: www.v-interview.euБлагодарим Ви предварително! Аз съм една от одобрените .Да видим още колко има и дали не сме повече от 82  Какво? Интересно колко хора са си дали парите напразно  Какво? Какво? Какво?


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: