Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Варненци на линия:

Общи приказки

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
зимна обстановка варна кой да чисти около вашия дом или офис
гларус написа на 04.11.2012 г.:
Нормално е ние да си чистим пред дома или офиса,ОБАЧЕ...,защо като става въпрос за чистене мястото е наше,а ако поставиш табела пред офиса е на общината и трябва да плащаме.Щом мястото е общинско,ако няма вид трябва ние да ги глобяваме или да ни плащат,че го поддържаме.

Венка написа на 02.02.2012 г.:
Мисля ,че пред домовете си ние ,входове,къщи,магазинчета.... но за между блоковите пространства би трябвало да се погрижат ...Но съм си задавала и такъв въпрос:Ами ,когато положението е бедствено,студено..и т.н и собственика на магазинчето реши да не работи,или пък няма възможност такава ....какво пправим .Пак ли глоби?Ние не можем да излезем с колата от преспи,непочистен сняг,и лед ,а казват пътищата главните почистени.Да,да ама не ...как да отида на работа ,като немога да изляза на главната улица и закъсам до блока .Ужасно е.Да не говорим ,че доставчиците немогат да доставят стока на един не много малък магазин ,като ЦБА примерно...налага се момчето да слиза от буса и пеша да носи до магазина касите с хляб,защото не е почистено ...Възмутена съм.Говоря за улички,между блокови пространства,на които има движение и са главни в самия квартал.

чайка написа на 13.11.2011 г.:
През пролетта, лятото и есента се плаща тротоарно право на Общината за заемането на част от тротоара, но през зимата почистването е от живущите, даже глобяват за непочистване! Защо? След като събира пари задължението е на Общината! Чета 570 служители "работят" в Общината, да почистят по една улица и града ще светне.

Galq Guncheva- Fileva написа на 31.10.2011 г.:
Ееееее около блоковете няма кой друг да почиства освен нас!Но когато става дума за главни булеварди и улици там вече трябва да има почистващи фирми за които ние плащаме на общината!

весо написа на 28.01.2010 г.:
това е задължение на на живущите и ползващи не на общинските структури


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: